Hakkımızda

Kolej tercih rehberi olarak eğitim sektörü çatısı altında;

Kolejleri, özel okul statüsündeki kurumları , kreş ve anaokullarını, kurs ve dil okullarını araştıran değerlendiren öğrenci ve velilerimize kendileri için en doğru kurumu belirleyebilmeleri ve sürdürülebilir bir eğitim hayatı için danışmanlık yapıyoruz.

Kurumlar ile olan görüşme ve randevu trafiğini sizin için sizin belirlediğiniz kriterlerde ki kurumlar ile organize ediyoruz.

Gelişmekte ve farklı eğitim metotları ile karşımıza çıkan eğitim kurumlarından hangisi güvenilir, öğrencimiz için daha uygun , öğrencimizin gelecek planında yer alıyor ve sürdürülebilir bir fiyat politikasına sahip, kurumsal kimliği ve devamlılığı ne ölçüde ve ne kadar risk taşıyor gibi kritik noktalarda da öneriler sunarak sizler ile beraber olmak istiyoruz.

Biz sizin çocuğunuz ile ilgili en doğru kararı verebilmenizi sağlayabilmek adına araştırma sürecinizde zaman yönetimini planlayıp maddi ve manevi olarak zarar görmemenizi sağlıyoruz.

Kolej tercih rehberi siz değerli velilerimizden her hangi bir ücret talep etmiyor ve sınav dönemlerinde yine ücretsiz olarak danışman desteğini de sunuyoruz.